Sprzątanie i czyszczenie grobów

Więcej informacji o sprzątaniu grobów Kraków na www.pong-malopolska.pl

Zapewne nikt z czytelników nie chciałby, żeby pomniki jego bliskich były brudne. Tymczasem jednak, trudno jest znaleźć wolną chwilę na to, by się nimi zaopiekować, czyszcząc groby tylko przed związanymi z bliskimi świętami. Na szczęście jednak nie musimy wcale skazywać ich na niebyt – musimy tylko zlecić ich utrzymanie specjalizującej się w tym osobie. Gdzie znaleźć takie oferty? Co dzięki nim zyskamy i ile będą kosztować?

Czyszczenie grobów – gdzie szukać?

Ogłoszenia firm proponujących czyszczenie grobów szybko znajdziemy w internecie – wystarczy wpisać właściwe słowa w Google. Oprócz tego, firmy te zazwyczaj reklamują się również w pobliżu cmentarzy – kiedy uważnie sprawdzimy słupy z ogłoszeniami, z pewnością natrafimy na dobrą w konkretnym przypadku osobę.

Czyszczenie grobów i inne zlecenia

Czyszczenie grobów to tylko jedna z niektórych form pomocy proponowanych przez osoby opiekujące się miejscami pochówku naszych najbliższych. Decydując się na wybór ich pomocy, możemy liczyć także na renowację nagrobka, zbudowanie siedzenia przy grobie, palenie świeczek lub pielęgnację kwiatów. Możliwe jest zamówienie pojedynczej usługi lub wybór współpracy abonamentowej.

Jak drogie jest czyszczenie grobów?

Na pytanie dotyczące ceny opisywanych usług ciężko jest odpowiedzieć w kilku słowach, bo stawki mogą znacznie różnić się w wielu miejscowościach. W większości krajowych miejscowości za czyszczenie grobów zapłacimy jednorazowo około trzydziestu zł. Dwunastomiesięczna opłata abonamentowa wyniesie nas natomiast około czterysta zł za jeden grób.

Kontakt:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]