Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Po więcej informacji o parking Kraków lotnisko kliknij tu.

Główne zalety lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zyskały niesamowite uznanie, to szybkość, komfort i sposobność przybycia nawet w najbardziej odległe zakątki naszego globu. Podróż, której elementem jest lot samolotem, łączy się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest z całą pewnością problem dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać setki kilometrów. Tak długą trasę najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne komplikacje łączące się z przyjazdem na lotnisko własnym autem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Tani parking w Balicach – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć własnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, zatem w trakcie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, w związku z tym nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia samochodu. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Jeśli wybierzemy skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się także licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Co więcej, klienci mogą uzyskać wsparcie pracowników parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo ujście powietrza w oponach lub rozładowany akumulator.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]