Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Szukasz fachowego wsparcia w tym temacie? Skontaktuj się z polskim psychologiem Coventry.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Aktualnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne właściwie zanikło, jednak nadal nie brak chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może wywoływać szereg problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Przebywanie na Wyspach i mające z tym związek odseparowanie od rodziny, jak również praca w obcym kraju, rodzą wiele problemów, którym naprawdę ciężko jest podołać. Separacja z bliskimi nierzadko wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się również kłopoty z integracją z nowymi współpracownikami lub w ogóle z otrzymaniem etatu. Brak znajomości języka, który do tej pory jest dość często spotykany, sprawia, że błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju czy nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy tego typu naprawdę ciężko jest poskromić bez pomocy psychologa. Z tego powodu nie trzeba bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie wizyty zostaną powierzone komuś innemu. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać swoich problemów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja odbywa się po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co powie do niej psycholog.

Kontakt:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339