Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Dowiedz się więcej o WordPress aktualizacji.

WordPress, który został opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się niezmiernie często stosowanym CMS-em. Dzięki temu, iż jest szybki oraz bez problemów można opanować zasady posługiwania się nim, używa się go dzisiaj do projektowania skomplikowanych stron firmowych oraz sklepów e-commerce. Jednak ten CMS może być przyczyną niemiłych niespodzianek, w związku z tym istotną i pomocną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Dlaczego rekomenduje się polecić opiekę techniczną nad stroną ekspertowi?

Utrzymywanie strony na najnowszej wersji CMS-a jest niewątpliwie nadrzędnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Raz za razem jednakże firmy po uruchomieniu strony lekceważą regularne wdrażanie nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych dodatków, przez co wystawiają stronę na zawirusowanie lub ataki hakerów. W dodatku, pomimo że WordPress jest nadzwyczaj nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z niezamierzonymi trudnościami z należytym działaniem strony czy sklepu. Tym samym ważne jest, aby działanie to wykonał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału IT, warto polecić utrzymanie WordPressa niezależnemu rzeczoznawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc w zakresie utrzymania WordPressa?

Oferta opieki technicznej nad stroną www to usługa adresowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, zarówno dużych jak i małych podmiotów, którzy troszczą się o sprawne i trwałe działanie ich strony, a także zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Oferta ta potrzebna jest też blogerom oraz freelancerom utrzymującym prywatne strony. W elementarnym pakiecie oferty zawarta usuwanie skutków cyberataków, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych i przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W wyższych pakietach oferowane są także przeróżnego typu monitoringi (między innymi zmian treści, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]